צימר ספא במושב | צימר במושב | ספא במושב

צימר ספאספא במושב

 


 

ספא במושב הפך להיות בשנים האחרונות אחד ממקורות הפרנסה החדשים של המושבניקים שעזבו את החקלאות וחיפשו מקור פרנסה חדש, בשנים האחרונות ככל שהתחזקה המגמה של צימרים במושב, כך התפתח יחד איתה טרנד של ספא במושב, יותר ויותר אנשים מעדיפים היום טיפולי ספא במושב הירוק והכפרי, הרחק משאון העיר הרועשת והמזוהמת.

המושבניקים הבינו שיש ביקוש למקומות ספא במושב ואכן המושבניקים לא הססו.והיום ספא במושב הוא תופעה נפוצה וניתן למצוא ברחבי הארץ עשרות מרכזי ספא הממוקמים במושבים שונים. והם זוכים לקהל לקוחות המחפש ספא במושב, ספא באווירה כפרית וירוקה.

אחד מאותם מרכזי ספא במושב הוא צימר ספא סתריה , צימר ספא סתריה הוא ספא במושב סתריה שליד העיר רחובות, זהו ספא שיש בו אווירה כפרית של טבע, שלווה ושדות ירוקים. בצימר ספא סתריה תוכלו למצוא מגוון רחב של טיפולי ספא הניתנים ע"י המטפלים הטובים ביותר ויחד עם זאת תוכלו להנות מפינוקים ותענוגות שונים, והכל באווירה כפרית וירוקה שניתן למצוא אותה רק במושב.

צימר ספא סתריה - טיפול ספא בצימר

צלצלו עכשיו והזמינו 08935888527/05/2011 07:58 - גלריית תמונות אתם מוזמנים להכנס לגלריית תמונות שלנו, התקשרו אלינו ונשמח לארח אתכם: 089358885

רשימת תפוצה

מעוניין להתעדכן ראשון בכל הפרטים,
החדשות והמבצעים?
הירשם עכשיו לרשימת התפוצה!צימר ספא סתריה הינו צימר ספא ברחובות המשלב לינה ברמה גבוהה, ספא וטיפולים. בצימר ספא סתריה תמצאו מגוון רחב של טיפולים ואטרקציות