צימר ספא לדתיים

צימר ספאצימר ספא לדתיים


רוב בתי הספא בארץ  ממוקמים בבתי מלון הומי אדם, או לחלופין באזורי תעשיה.  כאשר אתם מגיעים, מקבלת אתכם פקידה הגובה את הכסף מראש – ואין חזרה..

מוליכים אתכם למלתחה, נותנים לכם חלוק  ומושיבים אתכם  להמתין בלובי כשכולם נועצים בכם עיניים.

מהלובי מוציאים אתכם  לחדר טיפולים  ומחזירים אתכם ללובי. מוציאים אתכם לאמבט (בדרך כלל זה לא גקוזי אלא אמבט רגיל),  מחזירים אתכם ללובי, מוציאים אתכם לסאונה ומחזירים אתכם ללובי ולמלתחה. זהו. להתלבש ולצאת הביתה - כיוון שאחריכם מחכים עוד לקוחות.


בצימר ספא סתריה הכול שונה!

הגעתם לכפר. הספא האינטימי והשקט טובל במדשאות, עצי פרי, תוכים וטווסים. בריכות נוי ודקלים.

אתם מתקבלים במיצים סחוטים מהמשק  ומטפלי הספא  מלווים אתכם לצימר ספא הפרטי שלכם.

בצימר הפרטי  שלכם, תמצאו: גקוזי ענק, סאונה אישית,  מיטות טיפולים, פינת איפור, פינת ישיבה, מיטת אפריון ענקית ומפנקת מעץ, סלון, פינת תה/קפה, מקרר ואפילו מייבש שיער. שמפו, קרם גוף, מגבות ענקיות, חלוקי ספא ונעלי ספא, בקיצור אתם בידיים טובות.

אצלנו לא עוברים מחדר לחדר,  איש לא נועץ בכם עיניים, אתם מלך ומלכה.

את הטיפולים ניתן לעשות בחדרים נפרדים!  ולהזמין מראש מטפל ומטפלת.

בצימר שלכם דולקים נרות, אתם כל הזמן מכוסים במגבות מיוחדות, כך שכבר הגיעו זוגות שלא הייתה להם כל בעיה לעשות את הטיפולים האחד ליד השנייה ולא בחדרים נפרדים.

אנו מגישים לכם שמפניה איטלקית  כשרה, שוקולדים  כשרים, פירות עונה, בצימר שלכם יש חלב כשר, תה/קפה ללא הגבלה.  

במושב יש בית כנסת  המנוהל על ידי הרב קפלן מחב"ד.  ביקרו וטופלו על ידנו  שליחי חב"ד מחו"ל, כיפות סרוגות, ליטאים, הגיעו מוויזניץ , וגם סאטמרים נהנו אצלנו.   

אם תחליטו להעביר אצלנו חצי יום או לילה שלם , סמוך אלינו במרחק של 4 דקות נסיעה, תמצאו מסעדות כשרות וכשרות גלאט. מסעדות איטלקיות או בשריות. תוכלו  גם להזמין לצימר שלכם אוכל כשר. אנו נספק לכם כלים חד פעמיים.

צימר ספא סתריה - טיפול ספא בצימר

צלצלו עכשיו והזמינו 089358885

 27/05/2011 07:58 - גלריית תמונות אתם מוזמנים להכנס לגלריית תמונות שלנו, התקשרו אלינו ונשמח לארח אתכם: 089358885

רשימת תפוצה

מעוניין להתעדכן ראשון בכל הפרטים,
החדשות והמבצעים?
הירשם עכשיו לרשימת התפוצה!צימר ספא סתריה הינו צימר ספא ברחובות המשלב לינה ברמה גבוהה, ספא וטיפולים. בצימר ספא סתריה תמצאו מגוון רחב של טיפולים ואטרקציות